Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 0805J5000331KAT
Pieprasīt citātu
Latviešu
53257300805J5000331KAT attēlsKnowles Syfer
0805J5000331KAT
  • Daļas numurs
    0805J5000331KAT
  • Apraksts
    CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 0805
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    500V
  • Tolerance
    ±10%
  • Biezums (Maks.)
    0.051" (1.30mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0 (1B)
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Sērija
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    330pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
  • Ietilpība
    330pF