Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 0805J2004P70DFT
Pieprasīt citātu
Latviešu
67290250805J2004P70DFT attēlsKnowles Syfer
0805J2004P70DFT
  • Daļas numurs
    0805J2004P70DFT
  • Apraksts
    CAP CER 4.7PF 200V C0G/NP0 0805
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±0.5pF
  • Biezums (Maks.)
    0.051" (1.30mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Iespējas
    High Temperature
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    4.7pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
  • Ietilpība
    4.7pF