Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 0805J2000331KDR
Pieprasīt citātu
Latviešu
0805J2000331KDR
Noliktavā
24000+
  • Daļas numurs
    0805J2000331KDR
  • Apraksts
    CAP CER 330PF 200V X7R 0805
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    330pF
  • Biezums (Maks.)
    X7R
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Sērija
  • RoHS statuss
    Tape & Reel (TR)
  • Sūkņa strāva - zemā frekvence
    High Reliability, Automotive
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Polarizācija
    0805 (2012 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    0805J2000331KDR
  • Svina stils
    0.051" (1.30mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Epoxy Mountable, High Temperature
  • Bojājumu likme
  • Paplašināts apraksts
    330pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    ±10%
  • Apraksts
    CAP CER 330PF 200V X7R 0805