Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 0805J1000331MCTE03
Pieprasīt citātu
Latviešu
47504860805J1000331MCTE03 attēlsKnowles Syfer
0805J1000331MCTE03
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
6000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    0805J1000331MCTE03
  • Apraksts
    CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0805
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±20%
  • Biezums (Maks.)
    0.045" (1.15mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0 (1B)
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Sērija
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0805 (2012 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCC
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Svina stils
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Low ESL (X2Y)
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    330pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
  • Ietilpība
    330pF