Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 0805J0256P80DFR
Pieprasīt citātu
Latviešu
56223840805J0256P80DFR attēlsKnowles Syfer
0805J0256P80DFR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
24000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    0805J0256P80DFR
  • Apraksts
    CAP CER 6.8PF 25V C0G/NP0 0805
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±0.5pF
  • Biezums (Maks.)
    0.051" (1.30mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Sērija
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0805 (2012 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCC
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Svina stils
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    High Temperature
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    6.8pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
  • Ietilpība
    6.8pF