Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 0603Y2000331MER
Pieprasīt citātu
Latviešu
49739180603Y2000331MER attēlsKnowles Syfer
0603Y2000331MER
Noliktavā
32000+
  • Daļas numurs
    0603Y2000331MER
  • Apraksts
    CAP CER 330PF 200V X7R 0603
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Biezums (Maks.)
    0.032" (0.80mm)
  • Temperatūras koeficients
    X7R (2R1)
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Sērija
    FlexiCap™
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Iespējas
    Soft Termination
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    330pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
  • Ietilpība
    330pF