Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 0603J250P820DFT
Pieprasīt citātu
Latviešu
8777680603J250P820DFT attēlsKnowles Syfer
0603J250P820DFT
Noliktavā
8000+
  • Daļas numurs
    0603J250P820DFT
  • Apraksts
    CAP CER 0.82PF 250V C0G/NP0 0603
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±0.5pF
  • Biezums (Maks.)
    0.032" (0.80mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0 (1B)
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Detalizēts apraksts
    0.82pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric)
  • Ietilpība
    0.82pF