Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 0603J2001P00DFR
Pieprasīt citātu
Latviešu
17268540603J2001P00DFR attēlsKnowles Syfer
0603J2001P00DFR
Noliktavā
32000+
  • Daļas numurs
    0603J2001P00DFR
  • Apraksts
    CAP CER 1PF 200V C0G/NP0 0603
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±0.5pF
  • Biezums (Maks.)
    0.032" (0.80mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Iespējas
    High Temperature
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    1pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
  • Ietilpība
    1pF