Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 0603J100P820DFT
Pieprasīt citātu
Latviešu
39572340603J100P820DFT attēlsKnowles Syfer
0603J100P820DFT
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
8000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    0603J100P820DFT
  • Apraksts
    CAP CER 0.82PF 100V C0G/NP0 0603
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±0.5pF
  • Biezums (Maks.)
    0.032" (0.80mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0 (1B)
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Sērija
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0603 (1608 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCC
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Svina stils
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    0.82pF ±0.5pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric)
  • Ietilpība
    0.82pF