Mājas > Produkti > Rīki > Knaibles > D502-10TT
Pieprasīt citātu
Latviešu
1890893D502-10TT attēlsKlein Tools
D502-10TT
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    D502-10TT
  • Apraksts
    PUMP PLIERS 10" QUICK ADJUST
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • ECAD modelis
  • Instrumentu veids
    Adjustable (Water Pump)
  • Padoms - veids
    Flat Nose
  • Padoms - forma
    Straight
  • Sērija
  • Citi vārdi
    D50210TT
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Ražotāja standarta svina laiks
    2 Weeks
  • Garums
    11.25" (285.8 mm)
  • Jaw - Type
    Serrated
  • Iespējas
    Non-Slip
  • Detalizēts apraksts
    Adjustable (Water Pump) Pliers Flat Nose Serrated 11.25" (285.8 mm)