Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - Varistors, MOVs > VC1206K201R030
Pieprasīt citātu
Latviešu
4156098VC1206K201R030 attēlsKEMET
VC1206K201R030
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    VC1206K201R030
  • Apraksts
    VARISTOR 47V 200A 1206
  • ECAD modelis
  • Varistor Voltage (Typ)
    47V
  • Varistora spriegums (min)
    42.3V
  • Varistora spriegums (maksimālais)
    51.7V
  • Sērija
    Automotive, AEC-Q200, VC
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric)
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C (TA)
  • Shēmu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCV
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimālais DC Volts
    38V
  • Maksimālais maiņstrāvas volts
    30V
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Enerģija
    1.2J
  • Detalizēts apraksts
    47V 200A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
  • Pašreizējais - pārspriegums
    200A
  • Jauda @ Frekvence
    450pF @ 1kHz