Mājas > Produkti > Kondensatori > Tantala - polimēru kondensatori > T520B686M006ATE070
Pieprasīt citātu
Latviešu
2788332T520B686M006ATE070 attēlsKEMET
T520B686M006ATE070
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    T520B686M006ATE070
  • Apraksts
    CAP TANT POLY 68UF 6.3V 3528
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6.3V
  • Tips
    Molded
  • Tolerance
    ±20%
  • Izmērs / Izmēri
    0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
  • Sērija
    KO-CAP® T520
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1411 (3528 Metric)
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    37 Weeks
  • Ražotāja lieluma kods
    B
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.083" (2.10mm)
  • Iespējas
    General Purpose
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    70 mOhm @ 100kHz
  • Detalizēts apraksts
    68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm @ 100kHz
  • Ietilpība
    68µF