Mājas > Produkti > Kondensatori > Tantala kondensatori > T491B686K006AH
Pieprasīt citātu
Latviešu
T491B686K006AH
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    T491B686K006AH
  • Apraksts
    CAP TANT 68.0UF 6.0V
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6.3V
  • Tips
    Molded
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
  • Sērija
    T491
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1411 (3528 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Ražotāja standarta svina laiks
    30 Weeks
  • Ražotāja lieluma kods
    B
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • Vadošā atstarpe
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.083" (2.10mm)
  • Iespējas
    General Purpose
  • Bojājumu likme
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    900 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    68µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 900 mOhm
  • Ietilpība
    68µF