Mājas > Produkti > Kondensatori > Tantala kondensatori > T110C156J035AS
Pieprasīt citātu
Latviešu
T110C156J035AS
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
40+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    T110C156J035AS
  • Apraksts
    CAP TANT 15UF 5% 35V AXIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    35V
  • Tips
    Hermetically Sealed
  • Tolerance
    ±5%
  • Izmērs / Izmēri
    0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm)
  • Sērija
    T110
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Ražotāja lieluma kods
    C
  • Mūžs @ temp.
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    General Purpose
  • Bojājumu likme
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    1.6 Ohm @ 100kHz
  • Detalizēts apraksts
    15µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial 1.6 Ohm @ 100kHz
  • Ietilpība
    15µF