Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > SCR05B220JGS
Pieprasīt citātu
Latviešu
SCR05B220JGS
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
26+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SCR05B220JGS
  • Apraksts
    CAP CER 22PF 50V NP0 RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±5%
  • Biezums (Maks.)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
  • Sērija
    SCR
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    54 Weeks
  • Svina stils
    Straight
  • Vadošā atstarpe
    0.200" (5.08mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.200" (5.08mm)
  • Iespējas
    High Temperature
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    22pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
  • Ietilpība
    22pF