Mājas > Produkti > Filtri > Power Line filtru moduļi > FLLD3600APVI1
Pieprasīt citātu
Latviešu
1774002FLLD3600APVI1 attēlsKEMET
FLLD3600APVI1
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    FLLD3600APVI1
  • Apraksts
    LINE FILTER 520VAC 600A CHASS
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā DC
  • Spriegums - nominālā AC
    520V
  • Izbeigšanās stils
    Quick Connect
  • Sērija
    FLLD3
  • Citi vārdi
    LLD3600APVI1
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 100°C
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    37 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktivitāte
  • Frekvence - ekspluatācija
    50/60Hz
  • Filtra veids
    Three Phase (Delta)
  • Pašreizējais
    600A