Mājas > Produkti > Kondensatori > Tantala kondensatori > CWR09HC106KB
Pieprasīt citātu
Latviešu
2369598CWR09HC106KB attēlsKEMET
CWR09HC106KB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CWR09HC106KB
  • Apraksts
    CAP TANT 10UF 10% 15V 2214
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    15V
  • Tips
    Molded
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
  • Sērija
    Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2214 (5634 Metric)
  • Citi vārdi
    1001-2311-2-MIL
    CWR09HC106KB7370
    T409F106K015BC
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Ražotāja lieluma kods
  • Mūžs @ temp.
  • Vadošā atstarpe
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.085" (2.16mm)
  • Iespējas
    Military
  • Bojājumu likme
    B (0.1%)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    2.5 Ohm
  • Detalizēts apraksts
    10µF Molded Tantalum Capacitors 15V 2214 (5634 Metric) 2.5 Ohm
  • Ietilpība
    10µF