Mājas > Produkti > Kondensatori > Tantala kondensatori > CSR13E107KP
Pieprasīt citātu
Latviešu
CSR13E107KP
Noliktavā
20+
  • Daļas numurs
    CSR13E107KP
  • Apraksts
    CAP TANT 100UF 10% 20V AXIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    20V
  • Tips
    Hermetically Sealed
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    0.351" Dia x 0.922" L (8.92mm x 23.42mm)
  • Sērija
    Military, MIL-PRF-39003/1, CSR13
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    CSR13E107KP-MIL
    T212D107K020PS
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    28 Weeks
  • Ražotāja lieluma kods
  • Mūžs @ temp.
  • Vadošā atstarpe
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Military
  • Bojājumu likme
    P (0.1%)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    600 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    100µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 20V Axial 600 mOhm
  • Ietilpība
    100µF