Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > C328C162JAG5TA7301
Pieprasīt citātu
Latviešu
31631C328C162JAG5TA7301 attēlsKEMET
C328C162JAG5TA7301
Noliktavā
2500+
  • Daļas numurs
    C328C162JAG5TA7301
  • Apraksts
    CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±5%
  • Izmērs / Izmēri
    0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.200" (5.08mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.300" (7.62mm)
  • Detalizēts apraksts
    1600pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
  • Ietilpība
    1600pF