Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > C328C104F5G5TA
Pieprasīt citātu
Latviešu
6521013C328C104F5G5TA attēlsKEMET
C328C104F5G5TA
  • Daļas numurs
    C328C104F5G5TA
  • Apraksts
    CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±1%
  • Izmērs / Izmēri
    0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.200" (5.08mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.300" (7.62mm)
  • Detalizēts apraksts
    0.1µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
  • Ietilpība
    0.1µF
  • Pieteikumi
    General Purpose
C328C104F5G5TA7301
C328C104F5G5TA7301
Apraksts: CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 RADIAL