Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > C324C104F1G5TA
Pieprasīt citātu
Latviešu
2227722C324C104F1G5TA attēlsKEMET
C324C104F1G5TA
  • Daļas numurs
    C324C104F1G5TA
  • Apraksts
    CAP CER 0.1UF 100V C0G/NP0 RAD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±1%
  • Izmērs / Izmēri
    0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.100" (2.54mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.230" (5.84mm)
  • Detalizēts apraksts
    0.1µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
  • Ietilpība
    0.1µF