Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > C323C104F1G5TA
Pieprasīt citātu
Latviešu
5026289C323C104F1G5TA attēlsKEMET
C323C104F1G5TA
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    C323C104F1G5TA
  • Apraksts
    CAP CER 0.1UF 100V C0G/NP0 RAD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±1%
  • Biezums (Maks.)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
  • Sērija
    Goldmax, 300
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Svina stils
    Formed Leads - Kinked
  • Vadošā atstarpe
    0.200" (5.08mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.300" (7.62mm)
  • Iespējas
    Low ESL
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    0.1µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
  • Ietilpība
    0.1µF