Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > C316C162J3G5TA7301
Pieprasīt citātu
Latviešu
3922853C316C162J3G5TA7301 attēlsKEMET
C316C162J3G5TA7301
  • Daļas numurs
    C316C162J3G5TA7301
  • Apraksts
    CAP CER 1600PF 25V C0G/NP0 RAD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±5%
  • Izmērs / Izmēri
    0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Svina stils
    Formed Leads - Kinked
  • Vadošā atstarpe
    0.100" (2.54mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.230" (5.84mm)
  • Detalizēts apraksts
    1600pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
  • Ietilpība
    1600pF