Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > C315C162J3G5TA7301
Pieprasīt citātu
Latviešu
1592170C315C162J3G5TA7301 attēlsKEMET
C315C162J3G5TA7301
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    C315C162J3G5TA7301
  • Apraksts
    CAP CER 1600PF 25V C0G/NP0 RAD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±5%
  • Biezums (Maks.)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
  • Sērija
    Goldmax, 300
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Svina stils
    Straight
  • Vadošā atstarpe
    0.100" (2.54mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.183" (4.66mm)
  • Iespējas
    Low ESL
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    1600pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
  • Ietilpība
    1600pF