Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > C1812C162J5HACAUTO
Pieprasīt citātu
Latviešu
5472257C1812C162J5HACAUTO attēlsKEMET
C1812C162J5HACAUTO
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    C1812C162J5HACAUTO
  • Apraksts
    CAP CER 1812 1.6NF 50V ULTRA STA
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±5%
  • Biezums (Maks.)
    0.043" (1.10mm)
  • Temperatūras koeficients
    X8R
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Sērija
    C
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1812 (4532 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCC
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Low ESL, High Temperature
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    1600pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X8R 1812 (4532 Metric)
  • Ietilpība
    1600pF