Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > C1206X162J8HAC7800
Pieprasīt citātu
Latviešu
6107199C1206X162J8HAC7800 attēlsKEMET
C1206X162J8HAC7800
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
4000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    C1206X162J8HAC7800
  • Apraksts
    CAP CER 1206 1.6NF 10V ULTRA STA
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    10V
  • Tolerance
    ±5%
  • Biezums (Maks.)
    0.039" (0.98mm)
  • Temperatūras koeficients
    X8R
  • Izmērs / Izmēri
    0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
  • Sērija
    FT-CAP
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric)
  • Citi vārdi
    C1206X162J8HACTU
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCC
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    36 Weeks
  • Svina stils
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Low ESL, Soft Termination
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    1600pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric)
  • Ietilpība
    1600pF