Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > C1206C511FCGACTU
Pieprasīt citātu
Latviešu
3819894C1206C511FCGACTU attēlsKEMET
C1206C511FCGACTU
Noliktavā
2500+
  • Daļas numurs
    C1206C511FCGACTU
  • Apraksts
    CAP CER 510PF 500V NP0 1206
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    500V
  • Tolerance
    ±1%
  • Biezums (Maks.)
    0.043" (1.10mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Sērija
    C
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    C1206C511FCGAC
    C1206C511FCGAC7800
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    50 Weeks
  • Iespējas
    High Voltage
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    510pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
  • Ietilpība
    510pF