Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > C0603C331M8HAC7867
Pieprasīt citātu
Latviešu
3829372C0603C331M8HAC7867 attēlsKEMET
C0603C331M8HAC7867
Noliktavā
4000+
  • Daļas numurs
    C0603C331M8HAC7867
  • Apraksts
    CAP CER 0603 330PF 10V ULTRA STA
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    10V
  • Tolerance
    ±20%
  • Biezums (Maks.)
    0.034" (0.87mm)
  • Temperatūras koeficients
    X8R
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0603 (1608 Metric)
  • Citi vārdi
    C0603C331M8HACTU
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Iespējas
    Low ESL, High Temperature
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    330pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric)
  • Ietilpība
    330pF