Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > C0603C162J5JAC7867
Pieprasīt citātu
Latviešu
1205329C0603C162J5JAC7867 attēlsKEMET
C0603C162J5JAC7867
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
4000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    C0603C162J5JAC7867
  • Apraksts
    CAP CER 1600PF 50V U2J 0603
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±5%
  • Biezums (Maks.)
    0.034" (0.87mm)
  • Temperatūras koeficients
    U2J
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Sērija
    C
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0603 (1608 Metric)
  • Citi vārdi
    C0603C162J5JACTU
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCC
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Svina stils
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Low Dissipation Factor, Low ESL
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    1600pF ±5% 50V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric)
  • Ietilpība
    1600pF