Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > C0402C360D5GACTU
Pieprasīt citātu
Latviešu
1167323C0402C360D5GACTU attēlsKEMET
C0402C360D5GACTU
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    C0402C360D5GACTU
  • Apraksts
    CAP CER 36PF 50V NP0 0402
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±0.5pF
  • Biezums (Maks.)
    0.022" (0.55mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Sērija
    C
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0402 (1005 Metric)
  • Citi vārdi
    C0402C360D5GAC
    C0402C360D5GAC7867
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCC
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    54 Weeks
  • Svina stils
  • Vadošā atstarpe
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Low ESL
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    36pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
  • Ietilpība
    36pF