Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > C0402C162J4JACAUTO
Pieprasīt citātu
Latviešu
1064905C0402C162J4JACAUTO attēlsKEMET
C0402C162J4JACAUTO
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    C0402C162J4JACAUTO
  • Apraksts
    CAP CER 1600PF 16V U2J 0402
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tolerance
    ±5%
  • Biezums (Maks.)
    0.022" (0.55mm)
  • Temperatūras koeficients
    U2J
  • Izmērs / Izmēri
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Sērija
    C
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0402 (1005 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCC
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Svina stils
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Low Dissipation Factor, Low ESL
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    1600pF ±5% 16V Ceramic Capacitor U2J 0402 (1005 Metric)
  • Ietilpība
    1600pF