Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > ALS81U474NJ025
Pieprasīt citātu
Latviešu
411903ALS81U474NJ025 attēlsKEMET
ALS81U474NJ025
  • Daļas numurs
    ALS81U474NJ025
  • Apraksts
    CAP ALUM 470000UF 20% 25V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    3.031" Dia (77.00mm)
  • Sērija
    ALS81
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    24.7A @ 100Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    25.4A @ 10kHz
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    1.252" (31.80mm)
  • Pretestība
    9 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    4.606" (117.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    9 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    470000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    470000µF