Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > ALS80H433NF100
Pieprasīt citātu
Latviešu
1947590ALS80H433NF100 attēlsKEMET
ALS80H433NF100
  • Daļas numurs
    ALS80H433NF100
  • Apraksts
    CAP ALUM 43000UF 20% 100V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    3.031" Dia (77.00mm)
  • Sērija
    ALS80
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    22A @ 100Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    24.2A @ 10kHz
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    1.252" (31.80mm)
  • Pretestība
    12 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    4.213" (107.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    13 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    43000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    43000µF