Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > ALS71P183NF200
Pieprasīt citātu
Latviešu
5212781ALS71P183NF200 attēlsKEMET
ALS71P183NF200
Noliktavā
48+
  • Daļas numurs
    ALS71P183NF200
  • Apraksts
    CAP ALUM 18000UF 20% 200V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    3.031" Dia (77.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    18.8A @ 100Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    23A @ 10kHz
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    1.252" (31.80mm)
  • Pretestība
    19 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    4.213" (107.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    24 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    18000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 24 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    18000µF