Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > ALS71H511DA400
Pieprasīt citātu
Latviešu
1834713ALS71H511DA400 attēlsKEMET
ALS71H511DA400
Noliktavā
100+
  • Daļas numurs
    ALS71H511DA400
  • Apraksts
    CAP ALUM 510UF 20% 400V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.417" Dia (36.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    3.1A @ 100Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    6.9A @ 10kHz
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.504" (12.80mm)
  • Pretestība
    172 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.126" (54.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    304 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    510µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 304 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    510µF