Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > ALS71A363MF100
Pieprasīt citātu
Latviešu
4603816ALS71A363MF100 attēlsKEMET
ALS71A363MF100
Noliktavā
48+
  • Daļas numurs
    ALS71A363MF100
  • Apraksts
    CAP ALUM 36000UF 20% 100V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    2.598" Dia (66.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    24.5A @ 100Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    27.7A @ 10kHz
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    1.122" (28.50mm)
  • Pretestība
    12 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    4.213" (107.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    14 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    36000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 14 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    36000µF