Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > ALS70P752NF400
Pieprasīt citātu
Latviešu
1052095ALS70P752NF400 attēlsKEMET
ALS70P752NF400
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
48+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ALS70P752NF400
  • Apraksts
    CAP ALUM 7500UF 20% 400V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    3.031" Dia (77.00mm)
  • Sērija
    ALS70
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    16.4A @ 100Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    23A @ 10kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    24 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    1.252" (31.80mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    19 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    4.213" (107.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    29 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    7500µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 29 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    7500µF