Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > ALS70H511DB450
Pieprasīt citātu
Latviešu
3212983ALS70H511DB450 attēlsKEMET
ALS70H511DB450
Noliktavā
100+
  • Daļas numurs
    ALS70H511DB450
  • Apraksts
    CAP ALUM 510UF 20% 450V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.417" Dia (36.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    3.2A @ 100Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    6.9A @ 10kHz
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.504" (12.80mm)
  • Pretestība
    212 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.520" (64.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    336 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    510µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 336 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    510µF