Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > ALF40C331ED400
Pieprasīt citātu
Latviešu
ALF40C331ED400
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
216+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ALF40C331ED400
  • Apraksts
    CAP ALU 330UF 20% 400V PRESSFIT
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.575" Dia (40.00mm)
  • Sērija
    ALF40
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.56A @ 100Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    5.76A @ 10kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole, Press-Fit
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.886" (22.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    216 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    350 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 350 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    330µF