Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > ALA7DA331CE500
Pieprasīt citātu
Latviešu
3343671ALA7DA331CE500 attēlsKEMET
ALA7DA331CE500
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
320+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ALA7DA331CE500
  • Apraksts
    ALU SNAP IN 330UF 500V
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    500V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sērija
    ALA7D
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.21A @ 100Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    4.59A @ 10kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Mūžs @ temp.
  • Vadošā atstarpe
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    234.6 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.378" (35.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    750.6 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    330µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 750.6 mOhm @ 100Hz
  • Ietilpība
    330µF