Mājas > Produkti > Kabeļi, vadi > Wire Wrap > R28BLK-0100
Pieprasīt citātu
Latviešu
3228941R28BLK-0100 attēlsJonard Tools
R28BLK-0100
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    R28BLK-0100
  • Apraksts
    WIRE WW 28AWG PVDF BLACK 100'
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
    28 AWG
  • Sērija
  • Vērtējumi
    UL Style 1422
  • Iepakojums
    Roll
  • Citi vārdi
    K390
    R28BLK0100
  • Darbības temperatūra
    105°C
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Ražotāja standarta svina laiks
    2 Weeks
  • Garums
    100' (30.5m)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jakas krāsa
    Black
  • Jaka (izolācija) Biezums
    0.005" (0.13mm)
  • Jaka (Izolācija) Materiāls
    Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
  • Jaka (izolācija) diametrs
    0.023" (0.58mm)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    Wire Wrap 28 AWG Black Polyvinylidene Fluoride (PVDF) 100' (30.5m)
  • Dzīslu pārklājums
    Silver
  • Dzīslu materiāls
    Copper, Bare
  • Dzeses diametrs
    0.013" (0.32mm)