Mājas > Produkti > Kabeļi, vadi > Wire Wrap > KSW30W-1000
Pieprasīt citātu
Latviešu
4637041KSW30W-1000 attēlsJonard Tools
KSW30W-1000
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    KSW30W-1000
  • Apraksts
    WIRE WW 30AWG PVDF WHITE 1000'
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
    30 AWG
  • Sērija
    KSW
  • Vērtējumi
    UL Style 1423
  • Iepakojums
    Roll
  • Citi vārdi
    K532
    KSW30W-1000-ND
    KSW30W1000
    Q1145328B
  • Darbības temperatūra
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Ražotāja standarta svina laiks
    2 Weeks
  • Garums
    1000' (304.80m)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jakas krāsa
    White
  • Jaka (izolācija) Biezums
    0.004" (0.09mm)
  • Jaka (Izolācija) Materiāls
    Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
  • Jaka (izolācija) diametrs
    0.019" (0.50mm)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    Wire Wrap 30 AWG White Polyvinylidene Fluoride (PVDF) 1000' (304.80m)
  • Dzīslu pārklājums
    Silver
  • Dzīslu materiāls
    Copper, Bare
  • Dzeses diametrs
    0.010" (0.25mm)