Mājas > Produkti > Filtri > RF filtri > 0868LP15A020E
Pieprasīt citātu
Latviešu
42113650868LP15A020E attēlsJohanson Technology
0868LP15A020E
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    0868LP15A020E
  • Apraksts
    RF FILTER LOWPASS 868MHZ 0805
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Sērija
  • Ripple
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Iepakojums / lieta
    0805 (2012 Metric), 8 PC Pad
  • Citi vārdi
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievietošanas zudums
    0.5dB
  • Augstums (Maks.)
    0.041" (1.05mm)
  • Biežums
    868MHz Center
  • Filtra veids
    Low Pass
  • Joslas platums
    20MHz