Mājas > Produkti > Kabeļu mezgli > Jumperu stieples, pirms sagriešanas slēdži > ASZHSZH28K51
Pieprasīt citātu
Latviešu
1286238ASZHSZH28K51 attēlsJST
ASZHSZH28K51
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ASZHSZH28K51
  • Apraksts
    JUMPER SZH-002T-P0.5 X2 2"
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
    28 AWG
  • Sērija
    ZH
  • Citi vārdi
  • Rindu skaits
    1
  • Diriģentu skaits
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Ražotāja standarta svina laiks
    24 Weeks
  • Garums
    2.00" (50.80mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Black 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm)