Mājas > Produkti > Kabeļu mezgli > Jumperu stieples, pirms sagriešanas slēdži > ASPNDSPNI22K152
Pieprasīt citātu
Latviešu
ASPNDSPNI22K152
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ASPNDSPNI22K152
  • Apraksts
    SPND-001T-C0.5-SPNI-001T-P0.5 6"
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
    22 AWG
  • Sērija
    PNI
  • Rindu skaits
    1
  • Diriģentu skaits
    1
  • Ražotāja standarta svina laiks
    24 Weeks
  • Garums
    6.00" (152.40mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Socket Tin 6.00" (152.40mm)