Pieprasīt citātu
Latviešu
WP7-P024VA1-R6000
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
6000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    WP7-P024VA1-R6000
  • Apraksts
    CONN PLUG 0.4MM 24POS DUAL SMD
  • Sērija
    WP7
  • Piķis
    0.016" (0.40mm)
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    24
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mating Stacking Heights
    0.7mm
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums virs pārvalde
    0.020" (0.50mm)
  • Iespējas
    Solder Retention
  • Detalizēts apraksts
    24 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold