Pieprasīt citātu
Latviešu
WP6-P010VA2-R6000
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
6000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    WP6-P010VA2-R6000
  • Apraksts
    CONN RCP 0.4MM SHLD 10POS DL SMD
  • Sērija
    WP6
  • Piķis
    0.016" (0.40mm)
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    10
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mating Stacking Heights
    0.8mm
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums virs pārvalde
    0.028" (0.71mm)
  • Iespējas
    Solder Retention
  • Detalizēts apraksts
    10 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold