Pieprasīt citātu
Latviešu
778982WP3-S080VA1-R6000 attēlsJAE Electronics, Inc.
WP3-S080VA1-R6000
  • Daļas numurs
    WP3-S080VA1-R6000
  • Apraksts
    CONN RCPT 0.4MM 80POS DUAL SMD
  • Sērija
    WP3
  • Piķis
    0.016" (0.40mm)
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    AA03-S080VA1
    AA03-S080VA1-R6000
    WP3-S080VA1-R6000-ND
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    80
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mating Stacking Heights
    1mm
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums virs pārvalde
    0.039" (1.00mm)
  • Iespējas
    Solder Retention
  • Detalizēts apraksts
    80 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold