Pieprasīt citātu
Latviešu
2642611WP3-P080VA1-R500 attēlsJAE Electronics, Inc.
WP3-P080VA1-R500
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    WP3-P080VA1-R500
  • Apraksts
    CONN PLUG 0.4MM 80POS DUAL SMD
  • Sērija
    WP3
  • Piķis
    0.016" (0.40mm)
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Citi vārdi
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    80
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mating Stacking Heights
    1mm
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums virs pārvalde
    0.033" (0.84mm)
  • Iespējas
    Solder Retention
  • Detalizēts apraksts
    80 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold