Pieprasīt citātu
Latviešu
FF02S15SV1-R3000
  • Daļas numurs
    FF02S15SV1-R3000
  • Apraksts
    CONN FPC BOTTOM 15POS 0.30MM R/A
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    50V
  • Izbeigšana
    Solder
  • Sērija
    FF02S
  • Piķis
    0.012" (0.30mm)
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Pozīciju skaits
    15
  • Montāžas tips
    Surface Mount, Right Angle
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pārošanās cikls
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Bloķēšanas iezīme
    Flip Lock
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Mājokļa materiāls
    Liquid Crystal Polymer (LCP)
  • Mājokļu krāsa
    White
  • Augstums virs pārvalde
    0.035" (0.88mm)
  • Flat Flex tips
    FPC
  • Iespējas
    Zero Insertion Force (ZIF)
  • FFC, FCB biezums
    0.12mm
  • Detalizēts apraksts
    15 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
  • Pašreizējais vērtējums
    0.35A per Contact